Indické oblečení? Ano, máme!

Indické oblečení zasáhlo do srdce miliony lidí. Někteří bez něj nemohou vyjít ven. Někteří si v něm relaxují doma. Někteří jej vyloženě nevyhledávají. Ale indické oblečení mělo, má a vždy bude mít své fanoušky. A zcela zaslouženě! A co pro vás na IndickeSaty.cz máme? No nejen šaty!

 

 

Indické oblečení v kostce

Hned na úvod je třeba říct, že "indické oblečení" je pojem, který se používá pro určitý styl oblečení, aniž by zcela záviselo na zemi původu. Samozřejmě, že převážní většina se vyrábí v Indii. Objevují se mezi ním ale i kousky z Nepálu či Thajska. Nejinak je tomu i na Indických Šatech.

 

ZÁLEŽÍ NA ÚHLU POHLEDU

Můžeme říct, že indické oblečení má rub a líc. Na jedné straně je explozí kreativity, energie, barev. Je výsledkem fascinující kombinace střihů, látek a šikovných rukou. Dává zažít pocit volnosti, svobody a veselého ducha. Na druhou stranu je někdy explozí nití, které se z toho snaží vyvlíct. Nedokončených švů. Sešitých kapes. Jen křídou naznačených zipů a paletou indického oběda. Ale právě to z indického oblečení dělá fenomén, na který nikdy nezapomenete!

 

Po 15 letech dovozu indického oblečení můžeme říct jedno - nikdy nepřestaneme žasnout. A to je právě ta návyková krása!

 

INDICKÉ OBLEČENÍ, KTERÉ BĚŽNĚ VOZÍME

Za ta léta už zhruba víme, co hezkého přivézt. I když se rozhodně nebojíme experimentovat :-)!

 

 

 

 

  • Sukně. Protože bez sukní je na světě smutno a bez těch indických sukní je svět jen šedé, studené a smutné místo. Barvy a vzory indických sukní nenechají jedn oko suché! Mrkněte na dlouhé sukně, zavinovací sukně nebo třeba krátké, a uvidíte, že se z té krásy skoro rozbrečíte (alespoň my to tak máme.)

 

  • Takové ty topy a kousky, co nejsou šaty, ale oblékají se nahoru. Takže třeba tuniky. Halenky. I když je v Indii docela složité najít sympatickou halenku, která má stejně dlouhé rukávy, čas od času se nám to podaří.

 

INDICKÝM OBLEČENÍM NEKONČÍME

Protože indické věci máme rádi, nekončíme s oblečením. Máme pro vás šperky, módní doplňky nebo třeba také vonné tyčinky.

 

 


 

Tak. Udělali jsme si malou exkurzi po Indických Šatech.

A teď je to na vás, co si z naší pestré nabídky vyberete!