Japa mala stahovací rudráškový náramek velký

Tento rudráškový japa mala náramek pomáhá navodit pocit klidu a pohody. Neustále nám připománá, jak je dobré se v dnešní době na chvíli zastavit a rozjímat. 

Můžeme doručit do:
13.12.2022
Možnosti doručení
130 Kč
Skladem (10 ks)

Japa mala stahovací rudráškový náramek

 

Japa mala náramek neplní ani tak funkci tradiční japa maly, tedy "přepočítávání" korálků za odříkávání mantry, jako spíše pomáhá navodit pocit klidu a pohody. Neustále nám připománá, jak je dobré se v dnešní době na chvíli zastavit a rozjímat. Díky svému originálnímu vzhledu je v neposlední řadě také dokonalým a moderním doplňkem.

Náramek je tvořen z 13 rudráškových oříšků + kostěné korýlky na konci provázku. Tato mala je navlečená na nepřetržitelném provázku. Jednoduchým posunutím uzlíku a dřevěného korálku lze malu povolit, navléci a znovu utáhnout dle potřeby. Tato exkluziuvní japa mala je vyrobena z nebarvených semínek (rudraksha). Korálky jsou 1,5 mm, byla vyrobena ručně v Nepálu.

Tento malový náramek se vyznačuje značnou odolností a dlouhou životností - máme osobně vyzkoušeno v extrémních podmínkách.

 

 

Velikost:

  • průměr korálku cca 1,5 cm
  • průměr 5 - 10 cm (zatažený - roztažený)
  • tento malový náramek je velký a hmotný

 

Co je JAPA MALA?

Japa mala (tibetsky thengwa) je budhistický či hinduistický růženec zpravidla o 108 kuličkách navlečených na bavlnce, která je ukočena třásní. Počet kuliček se může u nějakých druhů japa mal lišit, záleží, ke kterému rituálu jsou japa maly určeny.

Tyto thengwy se používají pro odříkávání manter za neustálého "přepočítávání" kuliček, obdobně jako je tomu u růženců.

 

Mrkněte na náš článek Mala - jednoduchý návod na složité věci. Dozvíte se pár užitečných tipů, jak s malou pracovat.

Kód Kód: DER68
Kategorie: SHAMBALLA NÁRAMKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: