Japa mala stahovací rudráškový náramek velký

Tento rudráškový japa mala náramek pomáhá navodit pocit klidu a pohody. Neustále nám připománá, jak je dobré se v dnešní době na chvíli zastavit a rozjímat. 

Můžeme doručit do:
22.3.2023
Možnosti doručení
137 Kč
Skladem (>20 ks)

Japa mala stahovací rudráškový náramek

 

Japa mala náramek neplní ani tak funkci tradiční japa maly, tedy "přepočítávání" korálků za odříkávání mantry, jako spíše pomáhá navodit pocit klidu a pohody. Neustále nám připománá, jak je dobré se v dnešní době na chvíli zastavit a rozjímat. Díky svému originálnímu vzhledu je v neposlední řadě také dokonalým a moderním doplňkem.

Náramek je tvořen z 13 rudráškových oříšků + kostěné korýlky na konci provázku. Tato mala je navlečená na nepřetržitelném provázku. Jednoduchým posunutím uzlíku a dřevěného korálku lze malu povolit, navléci a znovu utáhnout dle potřeby. Tato exkluziuvní japa mala je vyrobena z nebarvených semínek (rudraksha). Korálky jsou 1,5 mm, byla vyrobena ručně v Nepálu.

Tento malový náramek se vyznačuje značnou odolností a dlouhou životností - máme osobně vyzkoušeno v extrémních podmínkách.

 

 

Velikost:

  • průměr korálku cca 1,5 cm
  • průměr 5 - 10 cm (zatažený - roztažený)
  • tento malový náramek je velký a hmotný

 

Co je JAPA MALA?

Japa mala (tibetsky thengwa) je budhistický či hinduistický růženec zpravidla o 108 kuličkách navlečených na bavlnce, která je ukočena třásní. Počet kuliček se může u nějakých druhů japa mal lišit, záleží, ke kterému rituálu jsou japa maly určeny.

Tyto thengwy se používají pro odříkávání manter za neustálého "přepočítávání" kuliček, obdobně jako je tomu u růženců.

 

Mrkněte na náš článek Mala - jednoduchý návod na složité věci. Dozvíte se pár užitečných tipů, jak s malou pracovat.

 

Kód Kód: DER64
Kategorie: SHAMBALLA NÁRAMKY

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: