Luxusní amulet pro ochranu a štěstí Óm

Autentické šperky, které vyrábí tibetská menšina v Nepálu dle původních postupů.

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení
595 Kč
Skladem (1 ks)

Luxusní amulet pro ochranu a štěstí Óm

 

 

Jedinečný ochranný amulet je vykládán drtí z polodrahokamů. Byl vyroben stejnou metodou, jakou Tibeťané a Nepálci vyrábí své amulety už stovky let.

Je víc než jen stylovým doplňkem a jedinečnou ozdobou - stane se vaším průvodcem a pomůže vám překonat překážky a nástrahy. Pomáhá také ke zklidnění mysli a lepší koncentraci v náročných situacích. Bude vaším osobním amuletem.

Tenké kovové lůžko je vykládáno drtí z polodrahokamů, jako jsou například lapis lazuli, tibetský tyrkys či červený korál, či jinými barevnými kameny. V polodrahokamech často bývají mosazí intarsované budhistické symboly či přírodní motivy. Přívěšek je ukončen poutkem pro zavěšení (bavlnka či řetízek není součástí).

 

Velikost:

  • tento amulet je cca 1cm tlustý
  • průměr amuletu 5 cm
  • tunýlek 1,5 cm

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak přívěškům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

Tyto přívěšky (a jiné podobné předměty) vyrábí Tibeťané a obyvatelé ze severních nepálských vesnic a pak je prodávají na konkrétních tržištích v Kathmandu. Toto tradiční umění  je pro ně jednou z mála možností získání příjmů. Každým takovým nákupem podporujeme je i jejich rodiny - a vy tím pádem také.

Kód Kód: T96
Kategorie: AMULETY A PŘÍVĚŠKY
Složení: kov
Země původu: Nepál
Velikost: Uvedeno v textu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: