Luxusní tibetský náramek s tyrkysem a korálky

Mysticky krásný náramek je vykládán kousky tibetského tyrkysu a drtí červeného korálu. Luxusní šperk, jaký na nikom jiném neuvidíte.

690 Kč
Můžeme doručit do:
5.8.2021
Skladem (1 ks)

Luxusní tibetský náramek s tyrkysem a korálky

Osobitý náramek, jaký na nikom jiném neuvidíte! Pečlivá ruční práce ve spojení s kvalitními materiály vytvořily dokonalý designový šperk.

Tento mystický náramek byl vyroben obdobnou metodou, jakou Tibeťané a Nepálci vytváří své šperky už stovky let. Kvalitní kovové komponenty ve stříbrné barvě jsou vykládány kousky tyrkysu Vše je doplněno drobnými skleněnými, kovovými a kamennými korálky.

Praktické zapínání je na bytelný kovový háček.

 

Velikost:

  • celková délka náramku cca 20,5 cm
  • šířka náramku cca 1,2 cm

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak náramkům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

Tyto náramky (a jiné podobné předměty) vyrábí Tibeťané a obyvatelé ze severních nepálských vesnic a pak je prodávají na konkrétních tržištích v Kathmandu. Toto tradiční umění  je pro ně jednou z mála možností získání příjmů. Každým takovým nákupem podporujeme je i jejich rodiny.

 

Kód Kód: BNART65
Kategorie: TIBETSKÉ NÁRAMKY
Složení: obecný kov, šperkové kameny
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: