Mosazný tibetský náramek s přírodními kameny

Luxusní tibetský náramek z leštěné mědi a mosazi má v sobě zasazeno šest přírodních kamenů. Zdobí ho jemné kovové ornamenty.

420 Kč
Můžeme doručit do:
30.7.2021
Skladem (1 ks)

Mosazný tibetský náramek s přírodními kameny

Tento jedinečný náramek může být nejen originálním doplňkem, ale také vaším osobním průvodcem, který pomáhá ke zklidnění mysli a lepší koncentraci v náročných situacích.

Náramek vznikl harmonickou souhrou dvou kovů - leštěné mědi a mosazi. Je v něm zasazeno šest přírodních kamenů, které jsou doplněny jemnými kovovými ornamenty.

Náramek má volnou velikost, patří nicméně k drobnějším z tibetských náramků.

Doporučujeme neohýbat náramek více, než je nezbytně nutné pro jeho nandání / sundání. Častým ohýbáním ztrácí kov pevnost, mohlo by také dojít k vypadnutí kamínků.

 

 

Velikost:

  • průměr náramku cca 5,5 cm
  • šířka náramku cca 1 cm
  • průměr náramku je měřen při jeho maximálním uzavření.

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak náramkům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

Tyto náramky (a jiné podobné předměty) vyrábí Tibeťané a obyvatelé ze severních nepálských vesnic a pak je prodávají na konkrétních tržištích v Kathmandu. Toto tradiční umění  je pro ně jednou z mála možností získání příjmů. Každým takovým nákupem podporujeme je i jejich rodiny.

 

Kód Kód: BNART47
Kategorie: TIBETSKÉ NÁRAMKY
Složení: obecný kov, šperkové kameny
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: