Ochranný tibetský amulet Nekonečný uzel

Autentické šperky, které vyrábí tibetská menšina v Nepálu dle původních postupů.

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení
395 Kč
Skladem (1 ks)

Ochranný tibetský amulet Nekonečný uzel

 

Tento amulet má ornament mírně vystouplý, tělo amuletu je krásně intarsováno jemným ornamentem.

Jedinečný ochranný amulet je vykládán drtí z polodrahokamů. Byl vyroben stejnou metodou, jakou Tibeťané a Nepálci vyrábí své amulety už stovky let.

Je víc než jen stylovým doplňkem a jedinečnou ozdobou - stane se vaším průvodcem a pomůže vám překonat překážky a nástrahy. Pomáhá také ke zklidnění mysli a lepší koncentraci v náročných situacích. Bude vaším osobním amuletem.

Kovové lůžko je vykládáno drtí z polodrahokamů, jako jsou například lapis lazuli, tibetský tyrkys či červený korál, či jinými barevnými kameny. V polodrahokamech často bývají mosazí intarsované budhistické symboly či přírodní motivy. Přívěšek je ukončen poutkem pro zavěšení (bavlnka či řetízek není součástí).

 

Velikost:

  • tento amulet je cca 0,5 cm tlustý
  • průměr amuletu 3 cm
  • očko 1 cm

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak přívěškům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

Tyto přívěšky (a jiné podobné předměty) vyrábí Tibeťané a obyvatelé ze severních nepálských vesnic a pak je prodávají na konkrétních tržištích v Kathmandu. Toto tradiční umění  je pro ně jednou z mála možností získání příjmů. Každým takovým nákupem podporujeme je i jejich rodiny - a vy tím pádem také.

Kód Kód: T48
Kategorie: AMULETY A PŘÍVĚŠKY
Složení: kov, kámen
Země původu: Nepál
Velikost: Uvedeno v textu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: