Otevírací amulet pro ochranu a štěstí Buddhovy oči

Autentické šperky, které vyrábí tibetská menšina v Nepálu dle původních postupů.

Můžeme doručit do:
6.10.2023
Možnosti doručení
590 Kč
Skladem (1 ks)

Otevírací amulet pro ochranu a štěstí Buddhovy oči

 

 

Tento amulet je otevírací - celá zadní strana se dá sundat (poměrně ztuha, samovolně nevypadává). Do prostoru můžete uložit, co je vám drahé a má pro vás speciální význam.

Amulet je celokovový, vrchní část je zdobena rytinou ornamentů, mantry a na vrcholu se nachází znak. Horní část má tunýlek na provlečení, dolní zase očko, na které můžete ještě něco pěkného zavěsit. 

Je víc než jen stylovým doplňkem a jedinečnou ozdobou - stane se vaším průvodcem a pomůže vám překonat překážky a nástrahy. Pomáhá také ke zklidnění mysli a lepší koncentraci v náročných situacích. Bude vaším osobním amuletem.

 

Velikost:

  • tento amulet je cca 1,5 cm tlustý
  • průměr amuletu 4,5 cm
  • tunýlek 1,5 cm

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak přívěškům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

Tyto přívěšky (a jiné podobné předměty) vyrábí Tibeťané a obyvatelé ze severních nepálských vesnic a pak je prodávají na konkrétních tržištích v Kathmandu. Toto tradiční umění  je pro ně jednou z mála možností získání příjmů. Každým takovým nákupem podporujeme je i jejich rodiny - a vy tím pádem také.

Kód Kód: T88
Kategorie: AMULETY A PŘÍVĚŠKY
Složení: kov
Země původu: Nepál
Velikost: Uvedeno v textu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: