Vonný olej Egyptský jasmín

Pozitivně ovlivňuje náladu, doplňuje a obnovuje energii.

Můžeme doručit do:
7.12.2022
Možnosti doručení
89 Kč
Skladem (7 ks)

Vonný olej Egyptský jasmín

Vůně egyptského jasmínu je také známá jako královna noci, protože právě tehdy je tato vůně nejsilnější. Jasmín má sladkou květinovou vůni plnou hřejivých tónů. Pozitivně ovlivňuje náladu, doplňuje a obnovuje energii.

 

Tento kvalitní vonný aromaolej na přírodní bázi je zabalen v dekorativní dárkové krabičce s originálním motivem. Přímo se nabízí jako stylový a univerzální dárek.

 

Tyto vonné aromaoleje jsou určeny pro domácí vonné použití (aromalampa, difuzéry, potpourri, sáčky,...) a nejsou určeny k přímé aplikaci na pokožku!

 

Vonné aroma oleje indické značky Goloka

Výrobky Goloka využívají přírodní esence a jemné aroma oleje k vytvoření luxusní řady výrobků pro provonění domácnosti. Aroma oleje Goloka jsou inspirovány ceněnými světovými parfémy a zahrnují vůně, jako je francouzská levandule, himálajské bílé pižmo a arabská myrha.

Společnost Goloka má více než 16 let zkušeností s výrobou vonných olejů a kadidel a vytváří kvalitní výrobky tradičními technikami. Uznávaná Goloka je charitativní společností, která věnuje 100 % svého zisku na charitu, pomoc dětem a podporu ekologického zemědělství v Indii.

 

Psali jsme v blogu

O vonných a esenciálních olejích jsme psali v našem blogu. Esenciálními oleji se zabýváme ve článku Esenciální oleje, jak a z čeho se vyrábí? a rozdílem mezi vonným a esenciálním pak ve článku Aroma olej a esenciální olej, rozdíly a jak je používat.

Kód Kód: VO10
Kategorie: AROMA A ESENCIÁLNÍ VONNÉ OLEJE
Složení: směs aroma a esenciálních olejů
Země původu: Indie
Množství: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: