BÍlá šalvěj a Palo Santo vonné tyčinky Ethnic Vibes 15g

Palo santo čistí negativní energii, přináší pocit štěstí a lehkosti. Vůně bílé šalvěje je omamná, používaná k propojování s duchovním světem. Krásná a autentická vůně. Více v popisu níže ;-)

Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení
60 Kč
Skladem (6 ks)

BÍlá šalvěj a Palo Santo vonné tyčinky Ethnic Vibes 15g

 

Palo santo je aromatické dřevo, které se již po staletí používá v duchovní praxi. Čistí negativní energii a přináší pocit štěstí a lehkosti. Díky podobným účinkům se používá místo bílé šalvěje. Palo santo také snižuje stres a úzkost, napomáhá emoční stabilitě. Vůně je typická, dřevitá, lehce nasládlá.

Bílou šalvěj používají lidé po celém světě - ať už jako rituální prvek (k odstranění negativních energií, ochrana prostředí,..), k meditaci (podporuje soustředění a hlubší propojení) nebo pro její zdravotní účinky (je antiseptická a podporuje dýchací systém). Vůně je lehčí, svěží, mírně kořeněná.

Tyto vonné tyčinky jsou vyladěnou kombinací s mimořádně příjemnou vůní, lehkou, dlouhý dozvuk. Rozhodně lze doporučit.

Tyčinky jsou také zajímavě balené - určitě potěší jako krásný dárek. V krabičce najdete tyčiny zabalené v papírovém sáčku svázané provázkem. Jako milá pozornost vás překvapí korálky, které jsou ukončené očkem a můžete si je zavěsit :) Korálky můžou býti různé barvy.

 

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • cca 13 kusů tyčinek (dle váhy)
  • váha 15g
  • délka cca 20 cm
  • mají dřívko / bambusovou štěpinu
  • cca 20 minut doba hoření

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: VN135
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: