Blog

Indické šaty | vše kolem hezky sepsané

Jak vozíme šaty z Indie? Jak se fotí? Jak se perou? Co dělat a co nedělat s šatama z Indie?

Čtěte na našem blogu!

 

šaty z indice cargo

 

Jak vybrat správnou velikost? Není M jako M!

Oblečení ze zemí, jako je Indie, Nepál či Thajsko, je pověstné svojí krásou, originalitou, barvami… a také tím, že velikostně mnohdy úplně neodpovídá evropským standardům.

Hledáme modelky na focení šatů v Prostějově

Už 10 let v online světě prodáváme a posíláme krásné šaty. A to chce opravdu hodně fotek. A proto stále a pořád hledáme nové tváře na focení pro náš eshop IndickeSaty.cz. Zažijte focení, odneste si odměnu a hezký zážitek!

Péče o viskózové šaty z Indie

Viskózové šaty jsou v Indii (a vůbec celosvětově) velice oblíbené. Péče o ně je snadná a jednoduchá. Je ale pár zásad, které je dobré dodržet - díky nim výrazně prodloužíte život svých šatů.

Co je to rayon / viskóza

Viskoza, rayon či umělé hedvábí - s těmito názvy se můžete u indických šatů běžně potkat. Víte, co to znamená? Jaké jsou výhody a jaké nevýhody šatů ušitých z viskózy?

Péče o bavlněné šaty z Indie

Indická bavlna je už světovým pojmem. Šaty z bavlny (ať už z „obyčejné“ nebo té organické) vydrží poměrně dost a při správné péči vám mohou dělat radost po mnoho let. Pojďme si říci pár zásad, které je proto dobré dodržet.

7 důvodů proč šaty z Indie?

Snad v téměř každé zemi na světě můžete koupit krásné šaty. Proč jsme si tedy vybrali zrovna Indii? A proč byste indické šaty měli chtít i vy? Přečtěte si 7 důvodů, proč jsou právě indické šaty ty top...

Šaty, které máme teď, už nikdy nemusí být

Indové na to mají jedno oblíbené rčení - buy now or cry later. Trochu drsné, ale pravdivé. Jak to tedy je? Vyplatí se počkat? Můžeme Vám sehnat jinou velikost?


7 položek celkem