Blog

Indické šaty | orientální oblečení hezky sepsané

Jak vozíme šaty z Indie? Co kalhoty a sukně? Jak se fotí? Jak se perou? Co dělat a co nedělat s orientálním oblečením?

Čtěte na našem blogu!

 

šaty z indice cargo

 

Kalhoty z Indie? Tři základní střihy a hodně radosti kolem.

Přemýšlíte o nějaké lehké kalhotě? Možná pro vás máme to, po čem vaše srdce touží (i když o tom třeba ještě úplně neví). Indické kalhoty mají tři základní střihy, spoustu výhod a také nějaké ty nevýhody. Jaké?

Jak nosit zavinovací sukně?

Jak nosit zavinovací sukni? Jakou vybrat, aby slušela? Co rozhodně nedělat a jakou si nekupovat? Přečtěte si strhující návod na správné používání zavinovací sukně!

Maly - jednoduchý návod na složité věci

 

Řekněme si to na rovinu - nikdo asi nečeká, že koupí japa maly se z něho stane buddhista, zamotá nohy do preclíku, sedne pod fíkus na okně a po pár mantrách dosáhne nirvány. Je ale několik dobrých důvodů, proč si malu pořídit a vyzkoušet ji. Mrkněte na ně!

Vonné tyčinky, jak je používat?

Vonné tyčinky patří k zemím orientu jako sůl k moři. Cítite je úplně všude - na ulici, v chrámu, v restauraci, ve vlaku, na záchodě, v hotelu a pak ještě dlouho doma, když se vrátíte. K čemu je to dobré? Jak takové tyčinky používat? A jak se vyrábí?

Indické oblečení? Ano, máme!

Indické oblečení zasáhlo do srdce miliony lidí. Někteří bez něj nemohou vyjít ven. Někteří si v něm relaxují doma. Někteří jej vyloženě nevyhledávají. Ale indické oblečení mělo, má a vždy bude mít své fanoušky. A zcela zaslouženě! A co pro vás na IndickeSaty.cz máme? No nejen šaty!

Kdo jednou harémky oblékl, obléká je již napořád!

Harémky budí pozornost a rozdělují společnost na dva nesmiřitelné tábory. Harémkáře a antiharémkáře. Harémkáři argumentují pohodlím, odpůrci šermují vkusem. Mrknem na to trochu objektivní optikou!

Jak vybrat správnou velikost? Není M jako M!

Oblečení ze zemí, jako je Indie, Nepál či Thajsko, je pověstné svojí krásou, originalitou, barvami… a také tím, že velikostně mnohdy úplně neodpovídá evropským standardům.

Hledáme modelky na focení šatů v Prostějově

Už 10 let v online světě prodáváme a posíláme krásné šaty. A to chce opravdu hodně fotek. A proto stále a pořád hledáme nové tváře na focení pro náš eshop IndickeSaty.cz. Zažijte focení, odneste si odměnu a hezký zážitek!

Péče o viskózové šaty z Indie

Viskózové šaty jsou v Indii (a vůbec celosvětově) velice oblíbené. Péče o ně je snadná a jednoduchá. Je ale pár zásad, které je dobré dodržet - díky nim výrazně prodloužíte život svých šatů.

Co je to rayon / viskóza

Viskoza, rayon či umělé hedvábí - s těmito názvy se můžete u indických šatů běžně potkat. Víte, co to znamená? Jaké jsou výhody a jaké nevýhody šatů ušitých z viskózy?

Nahoru
13 položek celkem