Reklamace a vrácení zboží

 

Vrácení šatů

Zboží můžete bez udání důvodů vrátit do 14.dní na adresu IndickeSaty.cz, Michal Tomeš, Střížov 10, Drahanovice 783 44. Zboží zasílejte ČP na adresu - jako Doporučené psaní / balík. Do objednávky vždy připojte číslo účtu, na který máme poukázat vrácenou částku. Při vrácení peněz hradíme dopravu ve výši 59 Kč. Vrácení zboží ulehčíte, dáte-li nám o tom vědět.

 

Bavlněné šaty červené

 


 

Výměna šatů

Nesedí to? Netrefili jste se do dárku? To vůbec nevadí! Vyměníme rádi a zdarma. Napište nám, které šaty byste ráda na výměnu. My je pro Vás rezervujeme.

Šaty na výměnu zašlete na adresu (IndickeSaty.cz, Michal Tomeš, Střížov 10, Drahanovice 78344) Českou poštou jako Doporučené psaní / balík. Jakmile dorazí, pošleme Vám zboží na výměnu zpět a to zcela zdarma. Případný rozdíl ceny objednávky se vyrovná na účet.

Boho šaty dlouhé 

 


 

Reklamace šatů

Samozřejmě i šaty mají standartní záruku 2 roky od koupě. Děláme maximum pro to, abychom z Indii dovezli šaty té nejvyšší kvality. Nabádáme výrobce a prodejce, aby vše kontrolovali a třídili. Ačkoli se nám daří vybírat tu nejlepší jakost, může se stát, že nám něco uteče. Je ovšem třeba rozlišovat, co je u indických šatů důvod k reklamaci a co je běžnou součástí indických šatů.

 

Všeobecně nelze u šatů z Indie reklamovat (z důvodu způsobu výroby a místa vzniku):

  • drobné nesrovnalosti v tisku (například rozmazaný chobot jednoho slona na slonových šatech, drobný barevný flíček v designu)
  • nedostřižené nitky ve švech (může se stát, že šaty mají ve švech lezoucí drobné nitky)
  • drobné dírečky a nedostatky látky (některé šaty se šijí z recyklovaných materiálů - sárí - kde není možné toto zcela eliminovat)
  • vůni (subjektivní zápach). Zboží je vyráběno v Indii - cokoli z Indie je Indií voňavé.
  • asymetrický střih (může se stát, že některé šaty jsou jinak ušité než jiné ve stejném designu - to je dáno ruční výrobou a místem)
  • postupnou ztrátu barev (může se stát, že častým praním barvy postupně slábnou)
  • běžné opotřebení šatů způsobené nošením
  • vady způsobené nesprávnou péčí

 

Je-li vada drobná, těžko postřehnutelná v běžném nošení, zpravidla ji jako důvod k reklamaci neuznáváme.

 

Samozřejmě vady zřejmé a na první pohled viditelné jsou bezpochyby důvodem k oprávněné reklamaci.

 

 

Reklamaci usnadníte, dáte-li nám nejdříve vědět. I když si nejste jistá, napište nám. Určitě najdeme řešení k Vaší spokojenosti.

 

 

Šaty k reklamaci zašlete na adresu (IndickeSaty.cz, Michal Tomeš, Střížov 10, Drahanovice 78344) Českou poštou jako Doporučené psaní / balík. Připojte číslo účtu, na které můžeme vrátit částku za šaty + cenu za dopravu. Přiložte také popis vady a v jaké části se nachází.

 

šifonové šaty

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení