Vonné tyčinky Arabský Oudh

Oudh (agarové dřevo) je v parfumérii i esoterických školách vyhledávaná a hojně používaná vůně.

Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
65 Kč
Skladem (4 ks)

Vonné tyčinky Arabský Oudh

 

Oudh (který se získává z agarového dřeva) má mnoho praktických výhod. Především se používá, aby ulehčil mysli od její zátěže a vytvořili správnou atmosféru pro duchovní aktivity. Oudh posiluje mysl, a pomáhá tak uživateli dosáhnout stavu osvícení, ale může také povznést emocionální myšlení a pomoci při meditaci. Oudh eliminuje negativní myšlenky a pomáhá proti stresu a úzkosti. 

 

Oudh je po staletí také používán jako afrodiziakum. Vitalizuje vnitřní orgány a očišťuje mysl od problémů, což vede k lepšímu proudění té správné energie :-) Také se běžně používá jako ulevující prostředek od bolesti.

 

 

ova nebo třeba kanceláře. Kopál je ideální pro použití v místnostech, kde se shromažďují lidé, nebo v době stresu a negativních emocí.

Tyto vonné tyčinky od světoznámé značky Shrinivas Satya (která, mimo jiné, vyrábí také oblíbené modré nagchampy). Jsou ručně vyráběné z kvalitních 100% přírodních surovin.

 

 

VHODNÉ NA:

  • k očistě prostorů, vyhnání negativních energií
  • ke zlepšení nálady a redukci stresu

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

 

 

OBSAH BALENÍ:

15 g, což je cca 15 ks vonných tyčinek (záleží na tloušťce jednotlivých tyčinek)

Délka cca 20 cm

Kód Kód: 2VN68
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: