Vonné tyčinky Pačule Tribal Banjara

Pačule je tradiční vůně, která se po staletí používá k přinesení štěstí, peněz a prosperity.

Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
95 Kč
Skladem (10 ks)

Vonné tyčinky Pačule Tribal Banjara

Pačule má zemitou, lehce kořeněnou a nasládlou vůni. Je jedou z nejoblíbenějších surovin pro výrobu vonných tyčinek a to především pro své blahodárné účinky.

Pačule je tradiční vůně, která se po staletí používá k přinesení štěstí, peněz a prosperity. Vůně pačuli představuje v asijské kultuře prvek Země, který je uzemňující. Podporuje také duševní klid, který je nezbytný při snaze projevit ve svém životě pozitivní změny.

Pačule je také výrazným afrodiziakem, zlepšuje koncentraci, snižuje únavu a stres. 

 

VHODNÉ NA:

  • k harmonizaci prostoru, k dobrým energiím
  • k masážím, k navození příjemné a smyslné atmosféry

 

Dokonalé vonné tyčinky. Možná ty nejlepší na světě! Příroda sama, nádherná čistá vůně, dlouhá doba hoření a trvající příjemné aroma. Tyto vonné tyčinky používají originální receptury a vyrábí se pouze z výběrových surovin. Jsou potěšením pro tyčinkové fajnšmekry i milým překvapením pro začátečníky! A nezůstávájí pouze u kvalitní vůně a surovin, ale také to vše je krásně a pečlivě zabaleno do stylové dvojité krabičky. Takže jako hodnotný dárek zcela ideální!

 

Tyto vonné tyčinky jsou zcela přírodní, ručně dělané, v souladu s eco-friendly tradicí, podporují etnické kultury v Indii, nejsou testovány na zviřatech a pevně a právem si stojí za svou jedinečností.Tyto vonné tyčinky jsou ručním výrobkem manufaktury Banjara.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

 

 

OBSAH BALENÍ:

15 g, což je cca 15 ks vonných tyčinek (záleží na tloušťce jednotlivých tyčinek)

Délka cca 20 cm

Kód Kód: VN87
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE
Složení: směs bylin a dřev
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: