O nás

Milujeme orient. Látky, vzory, nápady... Nepálské tajemno a přírodní krásu, indickou barevnost a hravost, thajskou lehkost a veselost... Krásám orientu jsme beznadějně podlehli již v roce 2008. Od té doby hledáme cesty a způsoby, jak trochu té krásy nabídnout i vám. Proto jsme se rozhodli vám na e-shopu IndickeSaty.cz nabídnout to nejlepší ze světa tam na druhé straně.

o%20n%C3%A1s%20indicke%20saty

 

11 věcí, za kterými si stojíme:

 1. Vybíráme si vše sami, přímo od indických a nepálských výrobců v zemi původu.
 2. Snažíme se podporovat malé výrobce a domácí dílny. To není planý výkřik v souladu s módním trendem, myslíme to vážně! Platíme výrobcům férové ceny a nezneužíváme jejich situace.
 3. Hledáme originální kousky. Nechceme mít stovky stejných šatů.
 4. Fandíme přírodě a přírodním materiálům. Spousty našich šatů je ušito z organické bavlny a barveno přírodními barvami. Jsme přesvědčení, že jen s láskou a úctou k přírodě můžou vzniknout krásné věci.
 5. Udržujeme tradice. Mnoho šatů je vyráběno postupy, které zůstaly po stovky let nezměněny (například ruční tisk látek z indické pouště Thár, tibetské šperky a další).
 6. Jsme zastánci slow fashion módy. Nemáme rádi čínské sériovky.
 7. Nepodporujeme dětskou práci. Jsme toho názoru, že se můžete cítit dobře jen v šatech, které byly ušity s láskou lidmi, kteří to dělají rádi.
 8. Jsme malý eshop s velkým srdcem. Každou objednávku balíme s láskou a péčí. Občas děláme chyby, ale vždy se je snažíme napravit.
 9. Nenabízíme nic, co nemáme. Vše je skladem a připravené k odeslání.
 10. V Prostějově máme ateliér, kde vše chystáme, připravujeme a fotíme. Jak jinak než www.orientalnifotoatelier.cz Nabízíme Vám také focení zdarma, jen tak pro radost.
 11. Jsme to my - můžete nám vždycky zavolat nebo napsat. Neobtěžuje nás to! Nemyslíme si, že jsou dotazy hloupé.

 

nepál pracovná2