Jasmín a vanilka vonné koule Herbio
Spojení jasmínu a vanilky vytváří jemnou, hřejivou a lehce nasládlou vůni, která navozuje pocit klidu, harmonie a příjemné pohody. Více v popisu níže.
Jasmín a vanilka vonné koule Herbio
Vonné koule Herbo představují originální alternativu ke klasickým vonným tyčinkám či františkům. Jsou vyrobeny z lisované směsi přírodních aromatických surovin, pryskyřic, dřevin a bylin (jak kouli zapálit se dočtete níže).
Jasmín okouzluje svou bohatou květinovou vůní s exotickým nádechem. Tradičně je spojován s radostí, harmonií a uvolněním a patří mezi nejoblíbenější vonné květy na světě. Vanilka přináší sladkou, sametovou vůni s hřejivým charakterem. Je ceněna pro svou schopnost vytvořit útulnou atmosféru, navodit pocit bezpečí a zpříjemnit chvíle odpočinku.
Společně vytvářejí výraznu květinově sladkou vůni, která je ideální pro relaxaci, meditaci i vytvoření příjemné a harmonické atmosféry domova.
Obsah balení
- 4 vonné koule
O výrobci
Herbo je indická značka zaměřená na výrobu přírodních vonných produktů, které spojují tradiční receptury s moderním důrazem na kvalitu a šetrnost k přírodě. Při výrobě využívá aromatické byliny, přírodní pryskyřice, dřeva a esenciální oleje, díky nimž vznikají bohaté a autentické vůně.
Vybrané produkty Herbo nesou certifikaci Ecocert, která potvrzuje používání surovin přírodního původu, ekologicky šetrnější výrobní postupy a transparentní původ použitých ingrediencí. Značka zároveň používá recyklovatelné a biologicky rozložitelné obaly.
Návod
Vonnou kouli položte na nehořlavou podložku (třeba na misku s pískem) nebo do kadidelnice. Zapalte ji a nechte několik sekund rozhořet. Některé koule je třeba zapalovat trochu déle (cca 20 vteřin). Chvíli poté plamen sfoukněte a ujistěte se, že koule má žhavé částu. Koule bude dále pomalu doutnat (a dým se zesilovat) a postupně uvolňovat svou vůni.
Používejte pouze v dobře větraném prostoru, mimo dosah dětí, domácích zvířat a hořlavých materiálů. Doutnající kouli nikdy nenechávejte bez dozoru.
Koule vytváří intenzivní kouř - je vhodná do větších prostor. Doba hoření cca 15 min
| Kategorie: | SPECIALITY ⭐ |
|---|---|
| Vůně: | Jasmín, Vanilka |
| Výrobce: | Herbio |
| Složení: | směs bylin a dřev |
| Země původu: | Indie |
| Velikost: | Uvedeno v textu |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
