Palo Santo vonné tyčinky Herbio 25g

Palo santo čistí negativní energii, přináší pocit štěstí a lehkosti. Krásná a autentická vůně, dlouhá výdrž. Více v popisu níže ;-)

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
65 Kč
Skladem (5 ks)

Palo Santo vonné tyčinky Herbio 25g

 

Palo santo je aromatické dřevo, které se již po staletí používá v duchovní praxi. Čistí negativní energii a přináší pocit štěstí a lehkosti. Díky podobným účinkům se používá místo bílé šalvěje. Palo santo také snižuje stres a úzkost, napomáhá emoční stabilitě. Vůně je typická, dřevitá, lehce nasládlá.

Tyto vonné tyčinky značky Herbio zaujmou svým neobvyklým vzhledem - po celé délce je na vonné pastě nanesená hrubá hmota (v závislosti na vůni tyčinky). I díky tomu dosahují tyto tyčinky vysoké autentičnosti. Trošku déle se zapalují, hoří dobře v šikmé či vodorovné pozici. Překvapí svou výdrží a mohu doporučit! Tyčinku mužete bez problému zhasnout a použít pro příště.

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • cca 7 - 9 kusů tyčinek (dle váhy)
  • váha 25g
  • délka cca 20 cm
  • mají dřívko / bambusovou štěpinu
  • cca 30 minut doba hoření

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: VN114
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: