Tea tree esenciální olej

Tea tree (čajovník), esenciální olej. Široké účinky na zdraví, v neposlední řadě tea tree vůně pomáhá při dechových obtížích. Více v popisu níže.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
155 Kč
Skladem (10 ks)

Tea tree esenciální olej

Zázvor Tea tree (čajovník) má široké užití a je velmi prospěšný lidskému zdraví. Je antibakteriální, antiseptický, antivirový, má protizánětlivé účinky, pomáhá při kožních problémech a v neposlední řadě tea tree vůně pomáhá při dechových obtížích.

 

100% esenciální olej z tea tree od známé indické značky Goloka. Můžete využít do aromalapmy, difuzéru, osvěžovačů vzduchu, jako parfém, repelent či použít volně pár kapek.

  

O vonných a esenciálních olejích najdete články na blogu. Esenciální oleje ve článku Esenciální oleje, jak a z čeho se vyrábí? a rozdílem mezi vonným a esenciálním pak ve článku Aroma olej a esenciální olej, rozdíly a jak je používat.

 

Velikost:

  • 10 ml
  • 100% esenciální olej

 

Vonné aroma oleje indické značky Goloka

Výrobky Goloka využívají přírodní esence a jemné aroma oleje k vytvoření luxusní řady výrobků pro provonění domácnosti. Aroma oleje Goloka jsou inspirovány ceněnými světovými parfémy a zahrnují vůně, jako je francouzská levandule, himálajské bílé pižmo a arabská myrha.

Společnost Goloka má více než 16 let zkušeností s výrobou vonných olejů a kadidel a vytváří kvalitní výrobky tradičními technikami. Uznávaná Goloka je charitativní společností, která věnuje přispívá na charitu, pomoc dětem a podporu ekologického zemědělství v Indii.

Kód Kód: EO9
Kategorie: AROMA A ESENCIÁLNÍ VONNÉ OLEJE
Složení: směs senciálních olejů
Země původu: Indie
Množství: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: