Vonné františky Pikantní pačule

Vůně je jemně sladká a zároveň zemitá, ideální pro klidnou relaxaci a zábavu.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
49 Kč
Skladem (7 ks)

Vonné františky Pikantní pačule

Opojná a lehce kořeněná vůně pačule vás povznese. Jemné romantické tóny uvolní tělo, vůně je jemně sladká a zároveň zemitá, ideální pro klidnou relaxaci a zábavu.

 

Tyto vonné františky jsou prémiovou řadou značky Stamford - na rostlinné bázi. Garantují nezkreslený vonný zážitek a použití prvotřídních surovin.

 

Balení obsahuje cca 12 ks františků (vonných kuželů), doba hoření cca 20 minut.

  

Jak zapálit františka (vonného)?

Kuželík zapalte na jeho nejužší části, nechte ji chvíli hořet a poté sfoukněte. Některé druhy je třeba nechat rozhořet trochu déle. Ujistěte se, že špička žhne. Umístěte na stojánek, který položte na nehořlavou podložku v bezpečné vzdálenosti od hořlavých předmětů, mimo dosah dětí a zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

František vytváří silný a velice čistý kouř - vůni, která není zkreslená pálením bambusového dřívka.

Místo stojánku ho můžete položit také do misky naplněné pískem. Vyhněte se ale určitě květináčům se zeminou - zvláště vyschlá rašelina velmi dobře hoří.

Některé františky mají zpětný odvod - takovou dírku uprostřed. Lze je ted použít i do speciálních stojanů pro padání kouře, ale i bez něj je můžete používat.

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

  

 

 

Kód Kód: F3
Kategorie: VONNÉ FRANTIŠKY
Složení: směs bylin a dřev
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: