Lakšmí samolepka

Bohyně hojnosti, bohatství, prosperity, štědrosti a štěstí. Více v popisu níže ;-)

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
18 Kč
Skladem (18 ks)

Lakšmí samolepka

Lakšmí, manželka boha Višny (uchovatel vesmíru), je oblíbenou hinduistickou bohyní - přináší blahobyt, hojnost, prosperitu, štěstí. Její přítomnost (třeba touto nálepkou :) ) přináší hojnost, dostatek a štědrost (dávat = brát). Je oblíbenou bohyní mnoha obchodníků, kteří získávají její přízeň pomocí manter a modliteb. Hinduisti uctívají bohyni Lakšmí, mimo jiné, během svátku světel, Diwali (a to je velká sláva!).

 

Hinduismus je známý svým složitým panteonem bohů, jejich převtělováním a podobami a vzájemnou souvislostí. Má nekonečně mnoho poutavých příběhů a legend. Popis výše je velmi zjednodušeným a základním výkladem. Každá podoba i atributy mají hluboký význam, doporučuji pro hlubší prozkoumání :)

 

Tato samolepka má oboustranný tisk (například přes sklo prosvítá přední strana), s kvalitním lepem (neodlepuje se). Zadní strana má fólii, kterou sundáte a nálepku nalepíte (postupně - lepením vytlačíte případné bublinky). Není vhodná do vlhkých prostor a exteriéru, ačkoli je umyvatelná (lze přetřít vlhkým hadříkem, ale nevystavoval bych delšímu působení vody a vlhkosti)

Po obvodu nálepky je cca 0,3 cm bílého papíru - pozadí.

 

Velikost:

  • cca 8 x 6 cm
Kód Kód: SA15
Kategorie: Indické samolepky a magnety
Složení: papír
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Indie
Dovozce: Michal Tomeš (IndickeSaty.cz)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: