Pižmo vonné tyčinky v lokta papírovém obale

Aromatické pižmo je látka běžně používaná v parfumerii - vytváří charakteristickou vůni. Velmi vysoká kvalita vonných tyčinek. Více v popise níže :)

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
89 Kč
Skladem (7 ks)

Pižmo vonné tyčinky v lokta papírovém obale

 

Pižmo je získáváno ze žláz pižmovitých zvířat, běžně se používá v parfumérii (často jako základ pro další vůně). Vytváří charakteristickou podmanivou, lehce kořeněnou vůni.

 

Tyto vonné tyčinky se vyrábí v menší rodinné dílně v Nepálu. Obsahují 100% přírodní suroviny (snaha je o co nejvyšší kvalitu). Mají dlouho trvající dozvuk, kouř je jemný, vůně autentická. Mohu jen doporučit.

 

Tyčinky jsou zabalené v hezkém obale z nepálského lokta papíru, což je ručně vyráběný papír z kůry dvou druhů lýkovců (zajímavostí je, že se takto papír v Nepálu vyráběl již dávno v historii na náboženské či úřední spisy). Uvnitř obalu jsou vonné tyčinky zabalené v ochranném sáčku.

 

 

VHODNÉ NA:

  • k navození příjemné atmosféry
  • afrodiziakální

 

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • 15 ks vonných tyčinek v balení
  • cca 20 minut doba hoření

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: 1V
Kategorie: NEPÁLSKÉ VONNÉ TYČINKY
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: