Santalové dřevo dhupaya vonné provázky (velké balení)

Santalové dřevo má charakteristickou příjemnou vůni a spousty dobrých účinků. Více v popise níže :)

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
115 Kč
Skladem (7 ks)

Santalové dřevo dhupaya vonné provázky (velké balení)

Dobrá třída dhupaya vonných provázků. Santalové dřevo je velice populární a rozšířený prvek v aromaterapii. Je oblíbené nejen pro svou příjemnou, dřevitou, lehce sladkou vůni, ale také pro své účinky. Pomáhá snižovat stres a úzkost, zlepšuje náladu a emoční stabilitu. Je běžně používané v meditační a rituální praxi. Také je antibakteriální, vhodný k očistě prostoru. 

Provázky dhupaya jsou běžně používané k obřadům, obětinám v chrámech a stúpách, při meditační nebo jogínské praxi. Obsahují směs bylin a dřev (zde základ bílé a červené santalové dřevo) dle původních receptur. Tato směs je po namíchání zabalena do ručního lokta rýžového papíru a stočena do podoby copánku.

 

Velikost:

  • délka provázku 10 cm
  • cca 50 ks (v závislosti na tloušce provázku)

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte z obalu. Zapalte užší konec a nechte chvíli rozhořet (cca 10 vteřin), poté sfoukněte. Tyto tyčinky nepasují do běžných stojánků pro vonné tyčinky. Můžete použít například misku s pískem či kamínky, nebo dhupayu umístit zavěšenou na drátek za očko v horní části.

Vhodný stojánek umístěte na nehořlavou podložku. Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru, nenechávejte hořet v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů. Vždy se ujistěte, že tyčinka je bezpečně dohořelá.

Nepokládejte dýmící tyčinku ke květinám, na hlínu či jiné hořlavé materiály. Tyčinka prohořívá celá!

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: 1V56
Kategorie: Dhupaya provázky
Složení: směs bylin a dřev, rýžový papír
Země původu: Nepál
Velikost: Uvedeno v textu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: