Široký kovový náramek s ornamenty a kameny

Originální náramek z Nepálu, ručně a s láskou vyrobený.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
620 Kč
Skladem (1 ks)

Široký kovový náramek s ornamenty a kameny

 

Originální náramek ručně vyrobený v Nepálu. Může být nejen stylovým doplňkem, ale také vaším osobním průvodcem, který pomáhá ke zklidnění mysli a lepší koncentraci v náročných situacích.

Je zdoben jemnými ornamenty, na přední straně je zasazen velký kámen (tyrkys), doprovázený vykládaným ornamentem (lapis, tyrkys, korál). Náramek má lehce se rozšiřující tvar.

Náramek padne díky volné velikosti téměř na každou ruku a dá se poměrně dobře natvarovat. Doporučuji však neohýbat náramek příliš často a více, než je nezbytně nutné. Častým ohýbáním ztrácí kov pevnost a může dojít k poškození intarsovaných částí.

Tyto náramky vyrábějí v Nepálu tibeťané dle původních a originálních postupů a jejich tradic (stejně tak jako originální amulety a přívěšky). Jsem rád, že je můžeme společně v jejich úsilí nákupem podpořit.

 

 

Velikost:

  • průměr náramku cca 6 cm
  • šířka náramku kraj 2 cm, vrch 4,5 cm
  • průměr náramku je měřen při jeho maximálním uzavření. Lze roztáhnout (opatrně) o cca +2 cm

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak náramkům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

 

 

Kód Kód: TN80
Kategorie: NEPÁLSKÉ NÁRAMKY
Složení: kov
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: