Tibetský náramek Ornament (uzavřený)

Luxusní tibetský náramek ve zlaté barvě je vykládán duhovou kamennou drtí z tyrkysu, lapisu lazuli a červeného korálu a zdoben jemnými ornamenty.

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
390 Kč
Skladem (1 ks)

Tibetský náramek Ornament (uzavřený)

Hledáte náramek, který bude zároveň vaším ochranným amuletem? Náramek, který je krásný i mystický, takový, jaký pro vás bude více než ozdobou? Pak jste jej našli!

 

Decentní, přesto upoutá pozornost. Takový je tento tibetský náramek, který je nádherně vykládaný lapisem lazuli, tibetským tyrkysem a červeným korálem. V mozaice kamenů se proplétá mosazný ornament.

 

Náramek padne díky volné velikosti téměř na každou ruku a dá se poměrně dobře natvarovat.Doporučujeme neohýbat náramek příliš často a více, než je nezbytně nutné. Častým ohýbáním ztrácí kov pevnost.

 

 

Velikost:

  • průměr náramku cca 6,2 cm
  • šířka náramku cca 2,2 cm

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak náramkům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

Tyto náramky (a jiné podobné předměty) vyrábí Tibeťané a obyvatelé ze severních nepálských vesnic a pak je prodávají na konkrétních tržištích v Kathmandu. Toto tradiční umění  je pro ně jednou z mála možností získání příjmů. Každým takovým nákupem podporujeme je i jejich rodiny.

 

Kód Kód: BNART56
Kategorie: NEPÁLSKÉ NÁRAMKY
Složení: obecný kov, šperkové kameny
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: