Vonné františky Smyslnost

Kombinace tónů ylan ylang, muškátového oříšku a pačuli. Jsou tady, aby vám pomohli vytvořit romantickou a smyslnou atmosféru.

Můžeme doručit do:
22.5.2024
Možnosti doručení
49 Kč
Skladem (4 ks)

Vonné františky Smyslnost

Tyto vonné františky Smyslnost jsou kombinací tónů ylan ylang, muškátového oříšku a pačuli. Jsou tady, aby vám pomohli vytvořit romantickou a smyslnou atmosféru.

 

Tyto vonné františky jsou prémiovou řadou značky Stamford - na rostlinné bázi. Garantují nezkreslený vonný zážitek a použití prvotřídních surovin při dodání většího množství základní vůně.

 

Balení obsahuje cca 12 ks františků (vonných kuželů), doba hoření cca 20 minut.

  

Jak zapálit františka (vonného)?

Kuželík zapalte na jeho nejužší části, nechte ji chvíli hořet a poté sfoukněte. Některé druhy je třeba nechat rozhořet trochu déle. Ujistěte se, že špička žhne. Umístěte na stojánek, který položte na nehořlavou podložku v bezpečné vzdálenosti od hořlavých předmětů, mimo dosah dětí a zvířat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

František vytváří silný a velice čistý kouř - vůni, která není zkreslená pálením bambusového dřívka.

Místo stojánku ho můžete položit také do misky naplněné pískem. Vyhněte se ale určitě květináčům se zeminou - zvláště vyschlá rašelina velmi dobře hoří.

Některé františky mají zpětný odvod - takovou dírku uprostřed. Lze je ted použít i do speciálních stojanů pro padání kouře, ale i bez něj je můžete používat.

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

  

 

 

Kód Kód: F7
Kategorie: VONNÉ FRANTIŠKY
Složení: směs bylin a dřev
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: