Myrha vonné tyčinky Herbio 25g

Myrha je používaná od pradávna při různých rituálech, ale také jako součást tradiční medicíny. Krásná a autentická vůně, dlouhá výdrž. Více v popisu níže ;-)

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
65 Kč
Skladem (6 ks)

Myrha vonné tyčinky Herbio 25g

 

Myrha se získává z kůry stromu Commiphora myrrha a používá se již od pradávna při různých rituálech, ale také jako součást tradiční medicíny (zlepšuje pleť, podporuje dýchací systém, má antiseptické vlastnosti,..). Vůně myrhy podporuje emociální stabilitu, snižuje stres, obecně uklidňuje a přináší hluboký duševní klid. Typická vůně, lehce dřevnatá, pryskyřičná, lehčí a příjemná.

Tyto vonné tyčinky značky Herbio zaujmou svým neobvyklým vzhledem - po celé délce je na vonné pastě nanesená hrubá hmota (v závislosti na vůni tyčinky). I díky tomu dosahují tyto tyčinky vysoké autentičnosti. Trošku déle se zapalují, hoří dobře v šikmé či vodorovné pozici. Překvapí svou výdrží a mohu doporučit! Tyčinku mužete bez problému zhasnout a použít pro příště.

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • cca 7 - 9 kusů tyčinek (dle váhy)
  • váha 25g
  • délka cca 20 cm
  • mají dřívko / bambusovou štěpinu
  • cca 30 minut doba hoření

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: VN120
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: