Vonné tyčinky Kopál (pryskyřice Copal)

Nejenže krásně voní, ale má také blahodárné vlastnosti, které pomáhají zlepšit náladu a snížit stres.

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
65 Kč
Skladem (8 ks)

Vonné tyčinky Kopál (pryskyřice Copal)

 

Kopálové kadidlo (pryskyřice) není u nás příliš znamé a používané a je to velká škoda! Je totiž jednou z nejstarších a nejdůležitějších forem kadidla používaného při náboženských obřadech. Má bohatý duchovní význam, který lze vysledovat až do starověkého Mexika a Jižní Ameriky.

Tento druh kadidla se často používá při obřadech a rituálech a mnoho lidí věří, že jim může pomoci spojit se s božstvím a poskytnout vedení a podporu v těžkých chvílích.

Kopálové kadidlo vytváří příjemnou, voňavou vůni, která zlepšuje atmosféru v místnosti. Nejenže krásně voní, ale má také blahodárné vlastnosti, které pomáhají zlepšit náladu a snížit stres. Využívá se k vyčištění negativní energie, například z vašeho domova nebo třeba kanceláře. Kopál je ideální pro použití v místnostech, kde se shromažďují lidé, nebo v době stresu a negativních emocí.

Tyto vonné tyčinky od světoznámé značky Shrinivas Satya (která, mimo jiné, vyrábí také oblíbené modré nagchampy). Jsou ručně vyráběné z kvalitních 100% přírodních surovin.

 

 

VHODNÉ NA:

  • k očistě prostorů, vyhnání negativních energií
  • ke zlepšení nálady a redukci stresu

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

 

 

OBSAH BALENÍ:

15 g, což je cca 15 ks vonných tyčinek (záleží na tloušťce jednotlivých tyčinek)

Délka cca 20 cm

Kód Kód: 2VN67
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: