Vonný olej Indická citronela

Citronela je oblíbeným pomocníkem při boji s urputným hmyzem. Také je účninným antidepresivem a zvedá náladu!

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
89 Kč
Skladem (3 ks)

Vonný olej Indická citronela

Citronela je oblíbeným pomocníkem při boji s urputným hmyzem. Komáři a jiné štípavé potvůrky nemají šanci, protože je vůně citronely zaručeně vypudí. Indická citronella má příjemně sladkou a uklidňující vůni. Je účinným antidepresivem a také dobře zvedá náladu.

 

Tento kvalitní vonný aromaolej na přírodní bázi je zabalen v dekorativní dárkové krabičce s originálním motivem. Přímo se nabízí jako stylový a univerzální dárek.

 

Tyto vonné aromaoleje jsou určeny pro domácí vonné použití (aromalampa, difuzéry, potpourri, sáčky,...) a nejsou určeny k přímé aplikaci na pokožku!

 

Vonné aroma oleje indické značky Goloka

Výrobky Goloka využívají přírodní esence a jemné aroma oleje k vytvoření luxusní řady výrobků pro provonění domácnosti. Aroma oleje Goloka jsou inspirovány ceněnými světovými parfémy a zahrnují vůně, jako je francouzská levandule, himálajské bílé pižmo a arabská myrha.

Společnost Goloka má více než 16 let zkušeností s výrobou vonných olejů a kadidel a vytváří kvalitní výrobky tradičními technikami. Uznávaná Goloka je charitativní společností, která věnuje 100 % svého zisku na charitu, pomoc dětem a podporu ekologického zemědělství v Indii.

 

Psali jsme v blogu

O vonných a esenciálních olejích jsme psali v našem blogu. Esenciálními oleji se zabýváme ve článku Esenciální oleje, jak a z čeho se vyrábí? a rozdílem mezi vonným a esenciálním pak ve článku Aroma olej a esenciální olej, rozdíly a jak je používat.

Kód Kód: VO11
Kategorie: AROMA A ESENCIÁLNÍ VONNÉ OLEJE
Složení: směs aroma a esenciálních olejů
Země původu: Indie
Množství: 10 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: