Kostěný přívěšek na stahovací bavlnce Nekonečný uzel

Originální přívěšek z buvolí kosti je stylovým doplňkem a zároveň ochranným amuletem. Díky posuvné šňůrce jej snadno přizpůsobíte.

Můžeme doručit do:
3.10.2023
Možnosti doručení
95 Kč
Skladem (3 ks)

Kostěný přívěšek na stahovací bavlnce Nekonečný uzel

 

Jejich obliba spočívá v příjemném zpracování, přírodních barvách a nadčasové jednoduchosti. Přívěšky se dají nosit téměř ke každému oblečení a jsou vhodné jak pro dámy, tak pro pány.

Přívěšek je navléknutý na pevné povoskované bavlnce, posuvný systém umožňuje dostatečné zkracování i prodlužování přívěšku na krku dle vaší potřeby. Bavlnka je extrémně odolná, rukou nepřetržitelná.

 

Doporučujeme se s tímto šperkem nekoupat a nevystavovat jej příliš často vodě (běžný kontakt ničemu nevadí). Může dojít časem ke ztrátě barevnosti.

 

Kost, ze které byl přívěšek vyroben, je druhotnou surovinou. Používají se kosti od buvolů, jaků a (v Indii) velbloudů - výrobci kostěné bižuterie mají své kontakty na farmách či u hospodářů, od kterých tuto surovinu dováží. Je to pěkný způsob zpracování jinak nevyužitelné suroviny - žádná zvířata se nechovají pro kosti!

 

Velikost přívěšku:

  • 3 x 3 cm

 

Upozornění:

Drobné nesrovnalosti, nepravidelnosti a škrábnutí jsou dány podmínkami výroby a prodeje v Nepálu, nejsou brány jako vada výrobku, dodávají naopak přívěškům na autentičnosti. Každý kus je ručně vyráběný originál!

 

Kód Kód: BPR204
Kategorie: DŘEVĚNÉ A KOSTĚNÉ PŘÍVĚŠKY
Složení: kost
Země původu: Nepál
Velikost: Uvedeno v textu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: