Mila vonné tyčinky (bez dřívka)

Tyto vonné tyčinky bývají obvykle používány k obřadům a duchovní praxi. Jsou vhodné k meditaci a rozjímání. Více v popise níže :)

Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení
65 Kč
Skladem (>20 ks)

Mila vonné tyčinky (bez dřívka)

Název Mila odkazuje k tibetskému mnichu, jogínu a učenci jménem Mila Repa, který žil v 11.století. Jeho životní příběh a osud z něj dělají jednu z největších postav tibetského budhismu. Tyčinky mají velice příjemnou, zemitou, téměř syrovou vůni.

Tyto vonné tyčinky bývají obvykle používány k obřadům a duchovní praxi. Jsou vhodné k meditaci a rozjímání.

  

Popis na krabičce (zkráceno):


"Mila tradiční tibetské tyčinky jsou ručně připravovány z vysoce aromatických léčivých bylin a dalších vzácných látek. Díky kombinaci pravých vonných látek jsou tyčinky Mila bohatší a kvalitnější.

Obecně se tibetské kadidlo používá k obětování a očišťování při púdži, ale také jako osvěžovač vzduchu, který udržuje okolí v dobré atmosféře."

 

Tyto vonné tyčinky nemají dřívko, jsou lisované ze směsi bylin a dřev. Jsou relativně křehké, dají se zkrátit na menší část (tyčinku zapálíte ze všech částí). Jak tyčinku zapálit se dočtete níže.

 

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • cca 15 ks vonných tyčinek v balení (dle tloušky tyčinek)
  • délka tyčinek cca 14 cm
  • nemají dřívko / bambusovou štěpinu

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte z obalu. Zapalte libovolný konec vonné tyčinky a nechte chvíli rozhořet (cca 10 vteřin), poté sfoukněte. Tyto tyčinky nepasují do běžných stojánků pro tyčinky s bambusovou štěpinou / dřívkem. Můžete použít například misku s pískem.

Vhodný stojánek umístěte na nehořlavou podložku. Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru, nenechávejte hořet v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů. Vždy se ujistěte, že tyčinka je bezpečně dohořelá.

Nezapichujte dýmící tyčinku ke květinám či do hlíny. Tyčinka prohořívá celá!

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: 1V26
Kategorie: NEPÁLSKÉ VONNÉ TYČINKY
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: