Pačule vonné tyčinky (bez dřívka)

Pačule má lehce kořeněnou vůni, je ideální k odbourání stresu, pomáhá v koncentraci a je dobrým pomocníkem v pracovním nasazení. Více v popise níže :)

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
40 Kč
Skladem (2 ks)

Pačule vonné tyčinky (bez dřívka)

 

Pačule se běžně používá k výrobě parfémů. Esenciální olej se získává lisováním listů a stonků rostliny Pačule. Její bohatá, lehce kořeněná vůně je ideální k odbourání stresu, pomáhá v koncentraci a je dobrým pomocníkem v pracovním nasazení.

 

Tyto vonné tyčinky nemají dřívko, jsou lisované ze směsi bylin a dřev. Jsou relativně křehké, dají se zkrátit na menší část (tyčinku zapálíte snadno z jakékoli části). Jak tyčinku zapálit se dočtete níže.

 

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • cca 15 ks vonných tyčinek v balení (dle tloušky tyčinek)
  • délka tyčinek cca 21 cm
  • nemají dřívko / bambusovou štěpinu

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte z obalu. Zapalte libovolný konec vonné tyčinky a nechte chvíli rozhořet (cca 10 vteřin), poté sfoukněte. Tyto tyčinky nepasují do běžných stojánků pro tyčinky s bambusovou štěpinou / dřívkem. Můžete použít například misku s pískem.

Vhodný stojánek umístěte na nehořlavou podložku. Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru, nenechávejte hořet v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů. Vždy se ujistěte, že tyčinka je bezpečně dohořelá.

Nezapichujte dýmící tyčinku ke květinám či do hlíny. Tyčinka prohořívá celá!

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: 1V33
Kategorie: NEPÁLSKÉ VONNÉ TYČINKY
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: