Santalové dřevo vonné tyčinky (bez dřívka)

Jsou vhodné k vytvoření spirituální atmosféry, meditacím a rozjímání, dobře se hodí na venkovní použití. Více v popise níže :)

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
45 Kč
Skladem (9 ks)

Santalové dřevo vonné tyčinky (bez dřívka)

 

Základní třída vonných tyčinek z Nepálu (neparfémované, suroviny 100% přírodní směs bylin a dřev). Vůně je autentická, silnější, typicky santalová. Jsou vhodné k vytvoření spirituální atmosféry, meditacím a rozjímání, dobře se hodí na venkovní použití (i jako účinný repelent) či do větších prostor.

 

Tyto vonné tyčinky nemají dřívko, jsou lisované ze směsi bylin a dřev. Jsou relativně křehké, dají se zkrátit na menší část (tyčinku zapálíte snadno z jakékoli části). Jak tyčinku zapálit se dočtete níže.

 

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • cca 20 ks vonných tyčinek v balení (dle tloušky tyčinek)
  • délka tyčinek cca 15 cm
  • nemají dřívko / bambusovou štěpinu

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte z obalu. Zapalte libovolný konec vonné tyčinky a nechte chvíli rozhořet (cca 10 vteřin), poté sfoukněte. Tyto tyčinky nepasují do běžných stojánků pro tyčinky s bambusovou štěpinou / dřívkem. Můžete použít například misku s pískem.

Vhodný stojánek umístěte na nehořlavou podložku. Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru, nenechávejte hořet v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů. Vždy se ujistěte, že tyčinka je bezpečně dohořelá.

Nezapichujte dýmící tyčinku ke květinám či do hlíny. Tyčinka prohořívá celá!

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: 1V29
Kategorie: NEPÁLSKÉ VONNÉ TYČINKY
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Nepál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: