Santalové dřevo vonné tyčinky Herbio 25g

Santalové dřevo má charakteristickou příjemnou vůni a spousty dobrých účinků. Krásná a autentická vůně, dlouhá výdrž. Více v popisu níže ;-)

Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení
65 Kč
Skladem (1 ks)

Santalové dřevo vonné tyčinky Herbio 25g

 

Santalové dřevo je velice populární a rozšířený prvek v aromaterapii. Je oblíbené nejen pro svou příjemnou, dřevitou, lehce sladkou vůni, ale také pro své účinky. Pomáhá snižovat stres a úzkost, zlepšuje náladu a emoční stabilitu. Je běžně používané v meditační a rituální praxi. Také je antibakteriální, vhodný k očistě prostoru.

Tyto vonné tyčinky značky Herbio zaujmou svým neobvyklým vzhledem - po celé délce je na vonné pastě nanesená hrubá hmota (v závislosti na vůni tyčinky). I díky tomu dosahují tyto tyčinky vysoké autentičnosti. Trošku déle se zapalují, hoří dobře v šikmé či vodorovné pozici. Překvapí svou výdrží a mohu doporučit! Tyčinku mužete bez problému zhasnout a použít pro příště.

POČET TYČINEK / VELIKOST BALENÍ

  • cca 7 - 9 kusů tyčinek (dle váhy)
  • váha 25g
  • délka cca 20 cm
  • mají dřívko / bambusovou štěpinu
  • cca 30 minut doba hoření

 

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

Kód Kód: VN118
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE
Složení: směs bylin a dřev
Velikost: Uvedeno v textu
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: