Vonné tyčinky Palo Santo Tribal Banjara

Palo santo je posvátné dřevo, které se také používá k podpoře zdraví, štěstí a úspěchu.

Můžeme doručit do:
18.6.2024
Možnosti doručení
95 Kč
Skladem (5 ks)

Vonné tyčinky Palo Santo Tribal Banjara

Dokonalé vonné tyčinky. Možná ty nejlepší na světě! Příroda sama, nádherná čistá vůně, dlouhá doba hoření a trvající příjemné aroma. Tyto vonné tyčinky používají originální receptury a vyrábí se pouze z výběrových surovin. Jsou potěšením pro tyčinkové fajnšmekry i milým překvapením pro začátečníky! A nezůstávájí pouze u kvalitní vůně a surovin, ale také to vše je krásně a pečlivě zabaleno do stylové dvojité krabičky. Takže jako hodnotný dárek zcela ideální!

Tyto vonné tyčinky jsou zcela přírodní, ručně dělané, v souladu s eco-friendly tradicí, podporují etnické kultury v Indii, nejsou testovány na zviřatech a pevně a právem si stojí za svou jedinečností.Tyto vonné tyčinky jsou ručním výrobkem manufaktury Banjara.

Palo santo je aromatické dřevo, které se již po staletí používá při duchovních praktikách. Používá se při šamanských rituálech a obřadech, protože se věří, že čistí negativní energii a podporuje štěstí. Často se také používá jako náhrada za bílou šalvěj, protože má podobné účinky.

Palo santo také snižuje stres a úzkost! Mimochodem, je také v hledáčku vědeckého zkoumání v oblasti léčby úzkostí a duševních poruch.

Palo santo je posvátné dřevo, které se také používá k podpoře zdraví, štěstí a úspěchu. Kouř z palo santo odpuzuje negativní energie. Běžně se pálí před meditací nebo modlitbou. Pokud hledáte ve svém životě štěstí, zkuste si pomoci i těmito vonnými tyčinkami.


 

 

VHODNÉ NA:

  • k uvolnění stresu, k odpočinku, meditaci

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

 

 

OBSAH BALENÍ:

15 g, což je cca 15 ks vonných tyčinek (záleží na tloušťce jednotlivých tyčinek)

Délka cca 20 cm

Kód Kód: VN86
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE
Složení: směs bylin a dřev
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: