Vonné tyčinky Pryskyřice Benzoin Tribal Banjara

Žádný petrochemický průmysl, benzoin je pryskyřice a používá se napříč celým světem.

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
95 Kč
Skladem (9 ks)

Vonné tyčinky Pryskyřice Benzoin Tribal Banjara

Benzoin je pryskyřice získávaná z kůry několika druhů stromů rodu Styrax. Běžně se používá do různých parfémů, vykuřovadel a vonných tyčinek, ale také má své využití ve farmacii, kosmetickém i potravinářském průmyslu.

Čistý benzoin má typickou kadidlovou vůni, s lehkým dotekem sladčí vanilky a skořice. Je příjemný, dřevitý, svěží, nasládlý. V africe a obzvláště v arabských zemích se těší nesmírné popularitě, v pravoslavných i hinduistických chrámech je pálený ve velkém množství.

 

VHODNÉ NA:

  • k očistě prostoru
  • na masáže, jógu, cvičení

 

Dokonalé vonné tyčinky. Možná ty nejlepší na světě! Příroda sama, nádherná čistá vůně, dlouhá doba hoření a trvající příjemné aroma. Tyto vonné tyčinky používají originální receptury a vyrábí se pouze z výběrových surovin. Jsou potěšením pro tyčinkové fajnšmekry i milým překvapením pro začátečníky! A nezůstávájí pouze u kvalitní vůně a surovin, ale také to vše je krásně a pečlivě zabaleno do stylové dvojité krabičky. Takže jako hodnotný dárek zcela ideální!

 

Tyto vonné tyčinky jsou zcela přírodní, ručně dělané, v souladu s eco-friendly tradicí, podporují etnické kultury v Indii, nejsou testovány na zviřatech a pevně a právem si stojí za svou jedinečností.Tyto vonné tyčinky jsou ručním výrobkem manufaktury Banjara.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Vonnou tyčinku vyjměte ze sáčku. Držte za bambusovou štěpinku a druhý konec zapalte. Počkejte několik vteřin, až se tyčinka rozhoří a poté sfoukněte. Umístěte do vhodného stojánku.

Vonnou tyčinku nenechávejte dýmit bez dozoru.

Stojánek nenechávejte v dosahu dětí, zvířat a hořlavých předmětů.

 

 

STOJÍ ZA PŘEČTENÍ:

Podívejte se na náš článek Vonné tyčinky, jak je používat. Najdete zde návod, video, jak se tyčinky vyrábí i spousty zajímavých informací o vonných tyčinkách, co jste možná ani nevěděli!

 

 

OBSAH BALENÍ:

15 g, což je cca 15 ks vonných tyčinek (záleží na tloušťce jednotlivých tyčinek)

Délka cca 20 cm

Kód Kód: VN95
Kategorie: VONNÉ TYČINKY A OLEJE
Složení: směs bylin a dřev
Země původu: Indie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: